Rodzaj obiektu

LAS - Ośrodek wypoczynkowy

Dodaj do notesu aby wysłać zapytanie do kilku obiektów
LAS - Boże Narodzenie
Cudowne wczasy lub kolonie w wygodnym, dobrze wyposażonym ośrodku, tuż obok plaży, w spokojnej i zacisznej Pogorzelicy.
Dane obiektu:
Ceny:
ul. Wojska Polskiego 15 Pogorzelica 72-351
tel: +48 91 38 63 109 kom: +48 603 117 059




Ośrodek położony jest w wyjątkowo spokojnej i zacisznej nadmorskiej miejscowości Pogorzelica. Na przestronnym, ogrodzonym, 9-hektarowym terenie wybudowaliśmy dla Państwa 12 murowanych, jednopiętrowych domków, dostosowanych do całorocznego wypoczynku.

Oprócz spokoju, komfortu i przestrzeni, niewątpliwą zaletą ośrodka jest jego położenie - 150m od morza, w zdrowym sosnowym lesie, który wpływa dobroczynnie na układ oddechowy. Z dala od zgiełku, tłoku i... komarów, które omijają naszą miejscowość.

Duży teren oraz infrastruktura sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i treningom sportowym - są tu boiska do gry w piłkę siatkową i nożną, plac zabaw dla dzieci i amfiteatr z wydzielonym miejscem na ognisko.

Zapraszamy na wczasy - w domkach czekają na Państwa 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe pokoje, również typu studio, z łazienkami, estetycznie umeblowane i wyposażone w telewizory i czajniki. Na terenie znajduje się stołówka serwująca smaczne, domowe potrawy - można więc skorzystać z całodziennego pożywienia albo z poszczególnych posiłków.

Ośrodek jest w pełni dostosowany do pobytu dzieci, tak więc chętnie zapraszamy zorganizowane grupy kolonijne. Ogrodzony duży teren, plac zabaw, amfiteatr, boiska, świetlica, ogrzewane, wygodne domki zaopatrzone w pełny węzeł sanitarny oraz zapewnione wyżywienie - wszystko to gwarantuje wyśmienity i bezpieczny wypoczynek Państwa Pociech.

Organizacja imprez okolicznościowych

W naszym Ośrodku przygotowaliśmy dla Państwa przestronną, piękną i gustownie urządzoną salę, dzięki której nasz Ośrodek stał się wymarzonym miejscem na zorganizowanie niezapomnianej Uroczystości: Wesela, Przyjęcia, Szampańskiego Balu i wielu, wielu innych.

Sala pomieści do 120 osób, a jej ciepły i bogaty wystrój tworzy wyjątkową atmosferę i świadczy o iście staropolskiej gościnności gospodarzy.

Zapraszamy!

Dokładny i aktualny cennik poznają Państwo telefonicznie, pod nr. tel. 91 38 63 109, kom. 603 117 059, a także drogą mailową, pod adresem rezerwacja@las-pogorzelica.pl

  • Boisko do siatkówki Boisko do siatkówki
  • Grill Grill
  • Ognisko Ognisko
  • Ogród Ogród
  • Parking Parking
  • Plac zabaw Plac zabaw
  • Sprzęt plażowy Sprzęt plażowy
  • Wyżywienie na miejscu Wyżywienie na miejscu
  • Telewizor Telewizor
  • Łazienka Łazienka
Imię i Nazwisko
Pobyt w terminie od

do

Twój e-mail
Wiadomość
Telefon



Pogorzelica jest jedną ze wsi rewalskich które zapraszają wycieczkowiczów przede wszystkim charakterystycznym klimatem czystym środowiskiem i szerokimi ...
Pogorzelica Zobacz więcej
www.bozenarodzenie.net.pl

Boże Narodzenie Pogorzelica

Witamy w serwisie bozenarodzenie.net.pl. Serwis bozenarodzenie.net.pl stanowi ogromną bazę obiektów noclegowych w Pogorzelicy, oferujących turystom pobyty w okresie świąt. Serwis bozenarodzenie.net.pl zawiera informacje o obiektach zarówno w miejscowości Pogorzelica jak i całej Polsce. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie obiektu w Pogorzelicy oferującego wypoczynek w okresie świąt Bożego Narodzenia, zarówno nad morze, nad jeziorem, jak i w górach i wielu miastach Polski. Jeśli są Państwo właścicielami obiektów w miejscowości Pogorzelica oferujących pobyty w czasie Bożego Narodzenia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą reklamy na serwisie bozenarodzenie.net.pl. Boże Narodzenie w Pogorzelicy - zapraszamy! zobacz: Wigilia w Pogorzelicy | Wigilia Pogorzelica | hotel Pogorzelica Boże Narodzenie | święta Pogorzelica hotel | pensjonat Pogorzelica Boże Narodzenie | pensjonat w Pogorzelicy Boże Narodzenie | święta w Pogorzelicy
Pogorzelica święta Bożego Narodzenia | Święta Bożego Narodzenia Pogorzelica | Pobyt Boże Narodzenie w Pogorzelicy | Pakiet na Boże Narodzenie Pogorzelica | Święta Bożego Narodzenia w Pogorzelicy | Boże Narodzenie z dziećmi w Pogorzelicy | Pogorzelica Boże Narodzenie 2012 | Hotel Pogorzelica Boże Narodzenie | Boże Narodzenie w Pogorzelicy 2012 | Boże Narodzenie 2012 Pogorzelica | Boże Narodzenie Pogorzelica 2012 | Boże Narodzenie 2012 w Pogorzelicy | Pogorzelica Boże Narodzenie | Boże Narodzenie Pogorzelica | Boże Narodzenie w Pogorzelicy
Pogorzelica jest jedną ze wiosek rewalskich które zachęcają turystów głównie fantastycznym klimatem bardzo czystym środowiskiem i szerokimi piaszczystymi plażami. Relaks można tu połączyć z czynnym spędzaniem czasu – Pogorzelica jest rajem dla wielbicieli pieszych wędrówek rowerzystów i miłośników grzybobrania. Ten nadmorski kurort jest czynny w zasadzie przez okrągły rok można spędzić tutaj Boże Narodzenie czy Wielkanoc korzystając z bardzo jodowanego powietrza. Okoliczne sosnowe lasy sprzyjają lecznictwu uzdrowiskowemu dlatego Pogorzelica jest nie tylko kurortem ale także znanym uzdrowiskiem. Liczne ośrodki wypoczynkowe i sanatoria przyciągają masę zdrowych i chorych przez calutki rok. Jadąc na wschód od Pogorzelicy możemy odkryć nienaruszone plaże których nie nawiedza nikt i przez moment poczuć się jak na bezludnej wyspie. Bardzo blisko stąd do jeziora Niechorze dzięki czemu możemy uatrakcyjnić swój odpoczynek o kąpiele w słodkiej wodzie.
Od 0: 0